Kristīne Kāle
Giraffe Visual
Pastāsti mazliet vairāk par sevi, ar ko ikdienā nodarbojies un kas Tevi ir atvedis uz Coworking Liepaja?
Mani sauc Kristīne Kāle. Ikdienā esmu daļa no komandas, kas veido vienu no uzņēmuma "Giraffe Visual" piedāvātajiem produktiem – 3D vizualizācijas. Parasti tās ir vizualizācijas jaunbūvējamām biroju vai dzīvojamām ēkām, vai ofisu un dzīvokļu interjeri. "Coworking Liepaja" strādāju, jo esam neliels kolektīvs, kas diendienā fiziski neatrodas blakus, un nav nepieciešamība pēc lielām, kopīgām biroja telpām.

Pastāsti mazliet vairāk par uzņēmumu Giraffe Visual?
Esam uzņēmums, kas nodrošina dažādus interaktīvās vizualizācijas pakalpojumus – 360o virtuālās tūres, 360 grādu video, 3D, produkta 360 grādu virtuālās tūres, gaisa virtuālās tūres, virtuālās realitātes servisu, kā arī interaktīvo prezentāciju tehnoloģiju, kā skārienjūtīgās virsmas.

Kā Tu izvēlējies savu profesiju un kas Tevi ir atvedis līdz tam ar ko nodarbojies šodien?
Man vienmēr paticis zīmēt, gleznot un dažādas citas radošas nodarbošanās, tāpēc bija diezgan pašsaprotami, ka izvēlējos studēt mākslu. Tajā pat laikā mani vienmēr ir saistījušas tehniskas lietas, piemēram, rasēšana vai kā uzmodelēt apģērba piegrieztni, lai tas galu galā izskatītos tā, kā esmu to iedomājusies. Domāju, tāpēc ir diezgan likumsakarīgi, ka mana pamatprofesija ir interjera dizaineris. Vēlāk apguvu arī apģērba dizainera specialitāti. Abās manās izvēlētajās profesijās ir apvienotas tehniskas zināšanas ar mākslu. Augstskolas studiju prakses laikā pastrādāju arhitektu birojā, ieguvu lielāku pieredzi darbā ar dažādām datorprogrammām, tolaik sapratu, ka tas ir tas, ko ikdienā gribu darīt. Es mērķtiecīgi meklēju darbu, kas ir saistīts ar modelēšanu, rasēšanu, dizainu, arhitektūru, jo skaidri zināju, ka gribu darīt darbu, kas man patīk un aizrauj. Un man ļoti paveicās, ka arī "Giraffe Visual" meklēja 3D modelētāju. Uzņēmumā strādāju vairāk kā divus ar pusi gadus un darbs nemaz neapnīk. Tiešām gandrīz katru dienu iemācos ko jaunu, turklāt šis ir darbs, kur mācīšanās nekad nebeidzas. Esmu ļoti priecīga, ka esmu tur, kur esmu. Savukārt šūšana, gleznošana, zīmēšana, rokdarbi ir mani hobiji, kam šobrīd mēģinu veltīt vairāk laika, nekā man tas ir izdevies līdz šim.

Vai esi iepriekš strādājusi koprades birojos un kādas priekšrocības saredzi darbam Coworking?
Iepriekš neesmu strādājusi koprades birojā. Vislielākā priekšrocība ir iespēja šeit vienkopus satikt dažādās nozarēs strādājošus interesantus cilvēkus, kā arī nav jāuztraucas par pavisam sadzīviskām ikdienas lietām – telpu uzkopšanu, kafijas vai ūdens pasūtīšanu. Noteikti gribu pieminēt arī iespēju apmeklēt pasākumus, tikšanās par dažādām tēmām, kas notiek "Coworking Liepaja".

Pastāsti mazliet vairāk par Giraffe Visual turpmākajiem plāniem
Uzņēmums nu jau 2 gadus ir pārtapis no "SkatSkat.lv" par "Giraffe Visual". Tas liecina par to, ka mūsu mērķis ir sniegt pakalpojumus arvien starptautiskāk. Pēdējos 2 gados esam mērķtiecīgi sākuši strādāt Lietuvā un Igaunijā. Tuvākajā nākotnē vēlamies nostiprināties kā tirgus līderi Baltijā un būt atpazīstams zīmols. Plānojam arī turpināt paplašināšanos Ziemeļeiropas reģionā. Mums ir klienti jau teju 27 valstīs, tādēļ ir labs pamats domāt, ka varam būt stabili dalībnieki visā reģionā. Savukārt, runājot par mūsu piedāvātajiem produktiem - mēs vienmēr esam bijuši aizrauti ar telpu un vietu ienešanu digitālā vidē caur dažādām interaktīvām tehnoloģijām - 3D, 360 grādu video, 360 grādu foto u.c. Domājam, ka esam gatavi šos risinājumus vairs nesaukt par vizualizācijām, bet jau sasniegt reālas simulācijas sajūtu, kur robeža starp digitālo un fizisko sarūk arvien šaurāka.
Made on
Tilda